انجمن تهران پاتوق

نسخه‌ی کامل: قهرمانان سه گانه ایران معرفی شدند
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در هشتمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان و نوجوانان سه گانه کشور، تیم های آذربایجان شرقی و اصفهان مقام های اول و دوم را از آن خود کردند و تیم های چهارمحال بختیاری و گلستان سوم شدند.
هشتمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان و نوجوانان سه گانه کشور که روز گذشته جمعه 9 مهر ماه به میزبانی هیئت سه گانه و با همکاری ارگانهای مختلف از جمله اداره ورزش و جوانان استان قم برگزار شد ، در رده سنی نونهالان تیم آذربایجان شرقی به مقام قهرمانی رسید و تیم های اصفهان و چهارمحال بختیاری در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند و در رده سنی نوجوانان نیز تیم اصفهان مقام قهرمانی را بدست آورد و تیم های آذربایجان شرقی و گلستان به مقام دوم و سوم دست یافتند.
این گزارش حاکی است که در رشته انفرادی هشتمین دوره مسابقات قهرمانی سه گانه نونهالان و نوجوانان کشور نیز نفرات اول تا سوم به شرح زیر معرفی و اعلام شدند:
نتایج انفرادی رده سنی نونهالان : مبین میزبان (آذربایجان شرقی ) – سید مسیح فتاحی (چهارمحال بختیاری ) – مهدی آقا طاهری (اصفهان).
نتایج انفرادی رده سنی نوجوانان : عارف عباسی ( اصفهان) – مسیح عالی پور ( چهارمحال بختیاری) – سید کسری زرگرباشی ( اصفهان).
شایان ذکر است که در هشتمین دوره مسابقات قهرمانی سه گانه نونهالان و نوجوان کشور که در دریاچه بوستان جوان قم برگزار شد ، ورزشکاران 11 استان شرکت داشتند و در پایان مدال و جوایز ارزشمندی از مسئولان و مدیران فدراسیون سه گانه ، هیئت سه گانه استان قم و اداره ورزش و جوانان استان قم دریافت کردند.