انجمن تهران پاتوق
بهترین فرصت برای رفتن به کیش - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تهران پاتوق (http://forums.tehranpatogh1.ir)
+-- انجمن: انجمن شناخت ايران و جهان (http://forums.tehranpatogh1.ir/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: گردشگری (http://forums.tehranpatogh1.ir/forumdisplay.php?fid=98)
+--- موضوع: بهترین فرصت برای رفتن به کیش (/showthread.php?tid=8847)بهترین فرصت برای رفتن به کیش - امیرعلی 96 - 2018/10/28

تور کیش با شروع فصل سرما گردشگران بیشتری را نسبت به سایر فصول به جنوب کشورمان جذب می کند و از آنجا که بهترین زمان سفر به کیش از اواسط پاییز تا اواخر زمستان است و گاها تا اردیبهشت هم برای بازدید از این جزیره ی زیبا آب و هوا مطلوب و مناسب است.
جزیره ی زیبای کیش برای گشت و گذار جاهای دیدنی بسیاری دارد که در این بین کشتی یونانی، جزیره هندورابی، روستای باغو، کلبه هور، درخت سبز، پایاب و شهر زیرزمینی کاریز از جمله دیدنی های معروف جزیره ی کیش است.
همچنین هر روز به تعداد تفریحات جذاب و پر هیجان این جزیره ی زیبا اضافه می شود، اگر قصد تفریح و خوشگذرانی را دارید در سواحل کیش تفریحات زیادی در انتظار شماست.
از جمله تفریحات این جزیره ی زیبا می توان به پاراسل سواری، پرواز با گلایدر و فلای بورد می کنند. همچنین از دیگر تفریحات ساحلی می توان شاتل، بنانا، اسکوتر برقی، اسکوتر زیر دریایی و کیبل اسکی را نام برد. همچنین پلاژ بانوان و آقایان به صورت مجزا در این جزیره وجود دارد که می توانید که می‌توانند با آسودگی خاطر، تجربه‌ی مطلوب شنا کردن را داشته و همچنین از دوش آب شیرین، سایه‌بان، سالن بدن‌سازی و والیبال ساحلی نیز استفاده کنند.