امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پوشش حریق سازه طریقه مهندسی فولادی های و استفاده ضد از

مهندسی حریق و طریقه استفاده از پوشش های ضد حریق سازه فولادی
#1
موضوع بسیار مهمی که طراحان و همچنین محاسبان هر سازه ای باید مد نظر داشته باشند این است که باید اسکلت ساختمان را در برابر حریق مقاوم کنند و حتما از پوشش های ضد حریق به خصوص برای سازه های فولادی و به ویژه اگر به شدت در معرض بروز آتش سوزی هستند، استفاده نمایند.

در ساختمان هایی از جنس فلز نباید استفاده از پوشش های ضد حریق متناسب با آن ها را فراموش کرد که این کار نیز از مهم ترین روش های محافظتی و امنیتی در رشته مهندسی حریق محسوب می شود. پایه ها و ستون های اصلی باید حتما توسط محافظ های عایق مخصوص سازه های فولادی پوشانده شوند. در موارد خاص و ویژه کف زمین، سقف ها و دیوار ها نیز باید در مقابل حرارات مقاوم سازی شوند.

دلیل استفاده از پوشش های ضد حریق سازه فولادی چیست
فولاد هایی که در سازه ها به کار می روند، در برابر دمای 500 درجه بیشتر از نیمی از مقاومت خود را از دست می دهند و به همین دلیل می باشد که نیاز به وجود محافظ های عایق و ضد حریق بسیار حس می شود.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تهران پاتوق

انجمن تهران پاتوق

تهران پاتوق,انجمن,تالار گفتگو,پرسش و پاسخ کامپیوتری,سوالات کامپیوتری,پاسخ به سوالات کامپیوتری,انجمن کامپیوتر,انجمن اینترنت,انجمن موبایل,انجمن نرم افزار,انجمن سخت افزار,انجمن علمی,انجمن موسیقی,انجمن فیلم

تهران پاتوق,انجمن تخصصی كامپیوتر ، مكانی برای بحث و تبادل نظر با هزاران كاربر فارسی زبان

عکس,جدید95,جدید96,فیلم جدید,شهاب حسینی,جدید2016,محرم

تهران پاتوق, روم تهران پاتوق,اخبار موبایل,تالار گفتمان,شبکه اجتماعی.انجمن تهران پاتوق

https://coinpot.co/mine/dogecoin/?ref=E6D01D1F41AC