کلمات کلیدی
نویسنده: youka - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 137
9 نکته برای طراحی اتاق کودک در سازه پیش ساخته
[align=right]هیچ جایی مانند اتاق خواب کودک ، شخصیت و تخیل کودکانه را بروز نمیدهد، مخصوصا هنگامی که زمان آن میرسد تا اتاق خواب رویایی فرزند نوپای خود را فراهم کنید، منازل پیش ساخته با توجه به محدودیت جا نیازمند سلیقه و خردی هستند که محل سکونت را به مکانی امن تبدیل کند. گاهی اوقات فقط کافیست که از رنگ مناسب و فکر خلاق خود استفاده کنید تا به هدف خود برسید.موارد زیر به شما کمک می کند تا به این هدف خود برسید:
نکته اول:درون  کانکس  یا سازه پیش ساخته خود
نویسنده: elee99 - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 146
تاثیر سازه ها در جذب توریست
سلام به همه دوستان عزیز
امیدوارم که سالم و صحیح باشید و از این روزهای خوب الهی بهرمند باشید. امروزه بر خلاف گذشته تغییرات زیادی در روش و نحوه زندگی اتفاق افتاده است. تلاش های بسیاری در صنایع اتفاق افتاده و باعث شده تا ما شاهد تحولی شگرفی در عرصه ها و حوزه های مختلف باشیم. اگرچه این تغییرات برای ما در برخی اوقات بسیار هزینه بر بوده باشد، اما رفاه بسیار خوبی را برای ما ارمغان آورده است.
از بزرگترین تاثیرات تکنولوژی که می توان ما شاهد باشیم در سازه های ساختمانی است، این سازه های نسبت به گذشته بسی
نویسنده: youka - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 54
انواع غرفه سازی براساس سازه
انواع غرفه سازی براساس سازه و انتخاب مناسب نوع برتر برای غرفه سازی شما ،مسئله ی حائز اهمیتی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. در مقاله های پیشین در مورد انواع غرفه سازی با شما صحبت کردیم حال به بررسی انواع غرفه سازی از لحاظ نوع سازه می پردازیم:
به طور کلی انواع غرفه سازی براساس سازه به سه دسته تقسیم بندی می شوند:
۱- غرفه های ساختنی
۲- غرفه های اسپیس فریم
۳- غرفه های مدولار ویژه
•    غرفه های ساختنی(Purpose built stands )
در این نوع غرفه سازی از متریال هایی همچون ام دی اف، نئوپان، چوب، شیش
نویسنده: royaaa - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 66
مهندسی حریق و طریقه استفاده از پوشش های ضد حریق سازه فولادی
موضوع بسیار مهمی که طراحان و همچنین محاسبان هر سازه ای باید مد نظر داشته باشند این است که باید اسکلت ساختمان را در برابر حریق مقاوم کنند و حتما از پوشش های ضد حریق به خصوص برای سازه های فولادی و به ویژه اگر به شدت در معرض بروز آتش سوزی هستند، استفاده نمایند.

[align=justify][size=medium]در ساختمان هایی از جنس فلز نباید استفاده از پوشش های ضد حریق متناسب با آن ها را فراموش کرد که این کار نیز از مهم ترین روش های محافظتی و امنیتی در رشته مهندسی

تهران پاتوق

انجمن تهران پاتوق

تهران پاتوق,انجمن,تالار گفتگو,پرسش و پاسخ کامپیوتری,سوالات کامپیوتری,پاسخ به سوالات کامپیوتری,انجمن کامپیوتر,انجمن اینترنت,انجمن موبایل,انجمن نرم افزار,انجمن سخت افزار,انجمن علمی,انجمن موسیقی,انجمن فیلم

تهران پاتوق,انجمن تخصصی كامپیوتر ، مكانی برای بحث و تبادل نظر با هزاران كاربر فارسی زبان

عکس,جدید95,جدید96,فیلم جدید,شهاب حسینی,جدید2016,محرم

تهران پاتوق, روم تهران پاتوق,اخبار موبایل,تالار گفتمان,شبکه اجتماعی.انجمن تهران پاتوق

https://coinpot.co/mine/dogecoin/?ref=E6D01D1F41AC