کلمات کلیدی
نویسنده: youka - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 42
12 فایده ی غیر منتظره ی نوشیدن آب گرم برای بدن
ما احتمالا همگی هم شنیدیم که پزشکان می گویند نوشیدن تقریبا هشت لیوان در روز ایده آل است. با این حال ، آن چه که اکثر مردم نمی دانند این است که آب گرم و آب داغ دارای مزایای منحصر به فرد خودشان هستند که نوشیدن آب سرد این مزایا را ندارد. 12 فایده ی نوشیدن آب داغ را زیر آورده ایم :
1-    از دست دادن وزن :
آب گرم برای سالم نگه داشتن متابولیسم بسیار عالی است ، اگر شما در حال تلاش برای کم کردن چند کیلو از وزنتان هستید ، این در واقع همان چیزی است که شما آرزویش را دارید. بهترین راه برای انجام این کار ای
نویسنده: youka - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 13
10 فایده ی مصرف انبه
طعم انبه انقدر خوب است که مردم آن را فراموش نمی کنند که البته آن ها سالم نیز هستند! حال پی ببرید که چگونه " پادشاه میوه ها " می تواند به شما کمک کند.
1-    جلوگیری از سرطان :
تحقیقات نشان داده است که ترکیبات آنتی اکسیدانی در میوه انبه وجود دارد که برای محافظت در برابر سرطان روده بزرگ ، پستان ، خون و پروستات موثر واقع می شود. این ترکیبات عبارتند از کورستین ، ایزوکرریتین ، استراگالین ، فیزتین ، اسید گالیک و متیل گلات ، و همچنین آنزیم های فراوان.
2-    کاهش کلسترول :
سطح بالای فیبر ، پکتین و وی

تهران پاتوق

انجمن تهران پاتوق

تهران پاتوق,انجمن,تالار گفتگو,پرسش و پاسخ کامپیوتری,سوالات کامپیوتری,پاسخ به سوالات کامپیوتری,انجمن کامپیوتر,انجمن اینترنت,انجمن موبایل,انجمن نرم افزار,انجمن سخت افزار,انجمن علمی,انجمن موسیقی,انجمن فیلم

تهران پاتوق,انجمن تخصصی كامپیوتر ، مكانی برای بحث و تبادل نظر با هزاران كاربر فارسی زبان

عکس,جدید95,جدید96,فیلم جدید,شهاب حسینی,جدید2016,محرم

تهران پاتوق, روم تهران پاتوق,اخبار موبایل,تالار گفتمان,شبکه اجتماعی.انجمن تهران پاتوق

https://coinpot.co/mine/dogecoin/?ref=E6D01D1F41AC