کلمات کلیدی
نویسنده: mina - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 151
بازگشت درخشان پس از سال ها به صندلی ریاست فدراسیون+فیلم
بازگشت درخشان پس از سال ها به صندلی ریاست فدراسیون+فیلم

بازگشت درخشان پس از سال ها به صندلی ریاست فدراسیون را در فیلم ذیل مشاهده کنید.


http://www.yjc.ir/fa/news/5794241/بازگشت...راسیونفیلم
نویسنده: tehranpatogh - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 66
بیانیه صالحی امیری پس از کسب رای اعتماد
بیانیه صالحی امیری پس از کسب رای اعتماد

<div id = "time_stamp"><h4>زمان دریافت خبر: سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۴</h4></div><div id = "refrence"><h3>منبع خبر: <a href="/%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86_%D9%87%D8%A7">برترین ها</a></h3></div><div id = "category"><h3>طبقه بندی: <a href="/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1_%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%DB%8C">سیاسی</a></h3></div><p>خبرگزاری ایسنا: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ساعاتی پس از کسب رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی، بیانیه ای را صادر کرد.
نویسنده: admin - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 125
سهم اندروید 7 نوقا دو ماه پس از انتشار تنها ۰.۳ درصد است+عکس
براساس اطلاعات موجود در صفحه‌ی مربوط به ارائه‌ی آخرین آمار در مورد سهم نسخه‌های مختلف اندروید، آخرین نسخه‌ی این سیستم عامل که با نام نوقا شناخته می‌شود، تنها ۰.۳ درصد از سهم این پلتفرم را مال خود کرده است.
[align=right]گوگل انتشار نسخه‌ی جدید سیستم عامل اندروید خود با نام نوقا
نویسنده: youka - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 41
تاریخچه پنهان در پس حمام های سنتی استانبول
گشتی در حمام های ترکی
سلاطین ترک چه اسراری را در پشت درب های بسته پنهان کرده بودند؟ چطور بعد از یک روز پر استرس در مقام سلطان خودتان را آرام می کنید؟ این رازی است که باید از آن خوب مراقبت کرد ، پس برای یک حمام ترکی واقعی آماده شو.
حمام های ترکی که به نوعی شبیه سونا و حمام بخار هستند، همیشه نقش مهمی در جامعه داشته اند. علاوه بر محلی برای بازیابی آرامش، حمام های محلی ، جایی برای تجمعات اجتماعی بوده است، جایی که زن های مسن تر، از دختران جوان، برای پسرشان خواستگاری می‌کردند و مردان از تجارت و معام
نویسنده: youka - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 46
تاریخچه پنهان در پس حمام های سنتی استانبول 2
حمام های ترکی که به نوعی شبیه سونا و حمام بخار هستند، همیشه نقش مهمی در جامعه داشته اند. علاوه بر محلی برای بازیابی آرامش، حمام های محلی ، جایی برای تجمعات اجتماعی بوده است، جایی که زن های مسن تر، از دختران جوان، برای پسرشان خواستگاری می‌کردند و مردان از تجارت و معامله حرف می زدند و چانه می زدند. این مطلب برگرفته از سایت تور آنتالیا تابستان 96 است .
 ح
نویسنده: youka - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 24
ریزش مو پس از بارداری
یکی از مشکلاتی که بعد از پایان دوره بارداری و با گذشت حدود ۳ ماه بعد زایمان خانم ها با آن دست به گریبان می شوند، مشکل ریزش موی می باشد. در این مبحث به بیان آموزش پوست و مو در دوران بعد از زایمان و علل ریزش مو بعد از زایمان پرداخته می شود.در هر انسان سالم روزانه حدود ۵۰ تا ۷۰ تار مو ریزش می کند، ولی طی دوران بارداری بخاطر تغییرات هورمونی که در بدن ایجاد می شود، طول عمر موها بیشتر می شود و ریزش موها کمتر می‌شود. به همین سبب اکثر خانم‌ها از موهای خود در دوران حاملگی راضی هستند. ولی بعد از حاملگی و
نویسنده: youka - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 37
جلوگیری از مشکلات بالقوه پس از کشیدن دندان های عقل
بسته های یخ را به طور ناگهانی روی قسمت خارجی دهان خود قرار دهید (20 دقیقه این کار را انجام دهید ، 20 دقیقه استراخت کنید ) این کار را حداکثر تا دو روز برای کم کردن تورم ، کبودی ویا درد انجام دهید. البته اگر دندان های شما قبل از جراحی آلوده باشد ممکن است دندانپزشک از شما بخواهد که به جای استفاده از یخ ، از کمپرس های گرم و مرطوب استفاده کنید.
خونریزی
برای برخی خونریزی ها نگه داشتن یک گاز پانسمان در محل استخراج برای مدت 30 دقیقه پس از جراحی انتظار می رود. برای جلوگیری از خونریزی های شدید قبل از جر
نویسنده: t.akbari2191 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 27
رعایت نکات ضروری پس از عمل بینی
بعد از خروج از اتاق عمل به مدت 2 تا 3 ساعت ناشتا باشید.یک هفته اول بعد از عمل سرتان باید بالاتر از حد معمول باشد به همین دلیل در این مدت از 2 بالش استفاده کنید.از اسپری ها و قطره های باز کننده بینی بدون تجویز پزشک استفاده نکنید.
و اما مراقبت های لازم بعد از عمل بینی:
1-بعد از عمل بینی نیاز به استفاده از مسکن های قوی نیست به این علت که بعد از عمل بیمار درد ندارد و یا درد مختصری دارد که با مسکن ضعیف قابل کنترل است.
[color=#243
نویسنده: ashrafr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 18
رعایت نکات ضروری پس از عمل بینی
بعد از خروج از اتاق عمل به مدت 2 تا 3 ساعت ناشتا باشید.یک هفته اول بعد از عمل سرتان باید بالاتر از حد معمول باشد به همین دلیل در این مدت از 2 بالش استفاده کنید.از اسپری ها و قطره های باز کننده بینی بدون تجویز پزشک استفاده نکنید.
و اما مراقبت های لازم بعد از عمل بینی:
1-بعد از عمل بینی نیاز به استفاده از مسکن های قوی نیست به این علت که بعد از عمل بیمار درد ندارد و یا درد مختصری دارد که با مسکن ضعیف قابل کنترل است.
2-روز اول بعد از عمل را در تختخواب بمانید و استراحت کنید به صورتی که سر بالاتر ا
نویسنده: liaaa - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 17
توصیه های پس از جراحی بینی
[color=#000000]

1- روز اول پس از جراحی بینی استراحت کامل داشته باشید
2- از مایعات سرد استفاده کنید
3- تا 48 ساعت پس از عمل بینی از کمپرس سرد استفاده کنید و پس از آن به مدت 48 ساعت برای کم کردن تورم و کبودی از کمپرس گرم استفاده کنید.مراقبت های بعد از عمل بینی
4- تا یک هفته پس از جراحی بینی از انجام فعالیت های سنگین و ورزش کردن و بلند کردن اشیا سنگین خودداری کنید و سعی کنید بیشتر استراحت کنید
5- سر خود را پایین نگه ندارید و برای استراحت از دو عدد بالش استفاده کنید و به حالت نیمه نشسته

تهران پاتوق

انجمن تهران پاتوق

تهران پاتوق,انجمن,تالار گفتگو,پرسش و پاسخ کامپیوتری,سوالات کامپیوتری,پاسخ به سوالات کامپیوتری,انجمن کامپیوتر,انجمن اینترنت,انجمن موبایل,انجمن نرم افزار,انجمن سخت افزار,انجمن علمی,انجمن موسیقی,انجمن فیلم

تهران پاتوق,انجمن تخصصی كامپیوتر ، مكانی برای بحث و تبادل نظر با هزاران كاربر فارسی زبان

عکس,جدید95,جدید96,فیلم جدید,شهاب حسینی,جدید2016,محرم

تهران پاتوق, روم تهران پاتوق,اخبار موبایل,تالار گفتمان,شبکه اجتماعی.انجمن تهران پاتوق

https://coinpot.co/mine/dogecoin/?ref=E6D01D1F41AC